26 листопада 2021 року Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості проведено засідання науково-методичного семінару на тему «Впровадження засад педагогіки партнерства, як умови формування «м’яких навичок» здобувачів освіти»,. Семінар відбувся відповідно до плану постійно діючого науково-методичного семінару «Розвиток професійної компетентності працівників закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти».
Активну участь у семінарі взяли керівники гуртків та заступники з навчально-виховної роботи з Новоукраїнського, Олександрійського, Голованівського районів та міст. Кропивницький, Знам’янка, Світловодськ та Олександрія.
Алєксеєвець Вікторія Саввична, заступник директора з навчально-виховної роботи Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі та Краснощок Інна Петрівна, керівник проекту доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка презентували Проєкт «Міжрегіональний педагогічний майданчик формування м’яких навичок «Soft Skills» майбутніх кваліфікаційних робітників в освітньому середовищі закладів професійно ( професійно-технічної) освіти».
Арутюнян Олена Сергіївна, директорка Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості, розповіла про методику впровадження СООП «самоорганізований освітній простір», як можливість розвивати навички ХХІ ст.
Рудаковська Світлана Вікторівна, професорка, проректор Київського Міжнародного університету, поділилась досвідом створення творчого простору для молоді «Лабораторія щастя», який об’єднав студентську молодь різних факультетів та дозволив креативно розвивати м’які навички сучасної молоді.
Науково-методичний семінар став логічним завершенням низки заходів Всеукраїнського тижня професійної освіти, ініційований Міністерством освіти і науки та підтриманий Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості.


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2023 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.