Повна адреса м. Кропивницький, вулиця Вокзальна,14

Телефон (0522) 24-85-29.

Прізвище, ім’я, по батькові керівника Арутюнян Олена Сергіївна.

  1. Заклад забезпечений зовнішнім та внутрішнім  відео спостереженням, спортивних споруд та майданчиків не передбачено. В закладі наявна спортивна зала площею 80,6 кв.м, наявне матове покриття підлоги, спортивний інвентар, наявна актова зала площею 183,3 кв.м., методичний кабінет обладнаний офісними меблями та технікою,  стендами. Стан меблів (у кімнатах, кабінетах тощо) задовільний, забезпечення меблями у межах норми. В закладі є пожежний гідрант, первинні засоби пожежогасіння. Наявна металева решітчиста огорожа території закладу з входом та ворітьми, стан задовільний.
  2.  Наявність технічних засобів навчання (ТНЗ), їх стан і зберігання: Компютери та комп’ютерна техніка – 6 шт., кінопроектори – 1 шт., екрани – 1 шт.
  3. У 2023/ 2024 навчальному році в закладі освіти навчається 32 класи (групи), 480 учнів.
  4. Стан та якість ремонту приміщень:

Капітального задовільний

поточного задовільний.

  1. Стан території та її площа задовільний, площею 3700 кв.м.
  2. Кількість і стан допоміжних споруд 0

Наявність цементованих майданчиків для сміттєзбиральників, їх стан відсутні.

  1. Огорожа навколо території закладу освіти та її стан наявна металева решітчиста огорожа території закладу з входом та ворітьми, стан задовільний.

Стан укриттів фонду захисних споруд цивільного захисту, їх характеристика: Найменування укриття фонду захисних споруд цивільного захисту – найпростіше укриття, за адресою вул..Вокзальна 14, місткість укриття – 80 осіб. Укриття обладнане засобами зв’язку, підключенням до мережі Інтернет

Працівники закладу освіти забезпечуються засобами індивідуального захисту органів дихання (фільтрувальними протигазами) у разі розташування закладу освіти у зоні можливого хімічного забруднення від хімічно небезпечного об'єкту (об'єктів), респіраторами (ватно-марлевими пов'язками) на випадок виникнення надзвичайної ситуації на радіаційно небезпечних об'єктах, а також загрози застосування ядерної зброї.

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми проблемами

Доступність до першого поверху приміщення – на сходах наявні пандуси


 

 

 

 

 

Наші партнери