Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості веде свою історію з 2 вересня 1967 року (згідно наказу начальника Кіровоградського обласного управління профтехосвіти було створено Будинок культури учнів та працівників навчальних закладів обласного управління профтехосвіти). Кілька разів назву закладу було змінено. З 2017 року він отримав свою теперішню назву – Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості. 

Будівля в якій розташований ЦД БХТТ - історико-культурне надбання країни, пам’ятка архітектури ХІХ століття, колишнє ремісничо-грамотне училище. Згідно публікацій  у єлисаветградській газеті «Голос Юга» від 1913 року його побудували за проектом архітектора Л.А. Любельського. Протягом  всієї історії цей будинок був пов'язаний з освітою: професійною та професійно-технічною.

 Мінялися часи, мінялися назви, а основна місія позашкільного закладу залишалася – залучати учнів професійно-технічних навчальних закладів до здобуття позашкільної освіти відповідно до їх здібностей, обдарувань, уподобань та інтересів. Надавати можливість розвивати компетентності, проявляти свої таланти у різних напрямах, брати участь у виставках та конкурсах, проявляти свою активну громадянську позицію.

Колектив закладу працює з особливою категорією молоді, значна частина їх – діти з малозабезпечених сімей та з особливими освітніми потребами, позбавлені батьківського піклування та молодь, схильна до правопорушень. Педагоги надають різнобічну підтримку таким учням, виховують свідомих громадян, які є не тільки майбутнім, а й розвивають Україну, свій народ, націю і готові самовіддано служити її інтересам вже сьогодні.

Керівники гуртків та методисти забезпечують підтримку обдарованої молоді шляхом створення умов для її творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку, формують гармонійно-розвинену особистість, її соціальну зрілість, творчу самореалізацію, виховують в учнях гуманістичні загальнолюдські цінності, естетичний смак, любов до прекрасного, підвищують загальний культурний рівень.

Завжди раді партнерству та співпраці!

 

Адреса: вул. Вокзальна, 14

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: dbxtt.kr.ua

 


 

 

 

 

 

Наші партнери