У рамках Всеукраїнського тижня розвитку професійної освіти з 22 по 26 листопада Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості провів ряд заходів, які спрямовані на розвиток потенціалу молоді професійно-технічної освіти Кіровоградської області.
22 листопада 2021 року відкрито Інформаційний центр для волонтерів при Молодіжному центрі Кіровоградської області за підтримки та на базі Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості. Молодь міста Кропивницького та усіх районів Кіровоградщини мають можливість отримати інформацію про волонтерські події, а організації та установи, які мають потребу у волонтерстві, отримати допомогу. Молодь Кіровоградщини, на базі Інформаційного волонтерського центру, тепер може отримати знання та навички щодо волонтерського ефективного менеджменту, проєктного менеджменту, створити портрет волонтера, навчитись основ адвокації та отримати інформацію щодо різних напрямів діяльності.
24 листопада у приміщенні Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості відбулися збори ОРМС: обласної ради молодіжного самоврядування для представники закладів професійної(професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти. Обговорення під час зустрічі "Сучасна профосвіта очима молоді" не залишила нікого байдужим та викликала дискусію. Кожен учасник та учасниця ОРМС мали можливість висловити своє бачення проблем розвитку та перспектив професійної та професійно-технічної освіти. Молодь не тільки знаходила актуальні проблеми освіти, а й будувала шляхи їх подолання, зокрема, через залучення інвестицій, пошук домовленостей та посилення конкурентоспроможності професійної освіти.
25 листопада відбувся тренінг зі студентською молоддю «Skills lab: успішна кар’єра», за підтримки партнерства Програми «Український пакт заради молоді». Під час зустрічі молоді люди мали можливість зрозуміти власні вподобання та цінності, мету і цілі щодо майбутнього у професії, розробити стратегію власного життєвого курсу.
26 листопада Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості проведено засідання науково-методичного семінару на тему «Впровадження засад педагогіки партнерства, як умови формування «м’яких навичок» здобувачів освіти». Семінар відбувся відповідно до плану постійно діючого науково-методичного семінару
«Розвиток професійної компетентності працівників закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти».
Науково-методичний семінар став логічним завершенням низки заходів Всеукраїнського тижня професійної освіти, ініційований Міністерством освіти і науки та підтриманий Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної творчості.
#мояулюбленапрофесія
#ЦДБХТТ
#МолодіжнийцентрКіровоградськоіобласті
#департаментосвітиінаукиОДА
#управліннямолодіта споруОДА


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2023 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.