Український державний центр позашкільної освіти згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік» з 22 жовтня по 10 грудня 2021 року проводив Всеукраїнську виставку-конкурс із історико-технічного стендового моделювання (заочно), у якій взяли участь вихованці гуртка ІТСМ Центральноукраїнського будинку художньої та технічної творчості Єгор Щербатюк, Руслана Корнілова та Ігор Жиглов (керівник гуртка Володимир Цись).
Конкурсанти презентували чотири роботи у двох номінаціях: «Автомобільна колесна техніка» та «Діорами і віньєтки». Єгор Щербатюк зайняв два других місця за роботи: діорама «Нарвались» М:1/35 та «Автівка Chevrolet Caprice - Police Car» М:1/25, а Руслана Корнілова за віньєтку «На риболовлю» М:1/35 також посіла друге місце.
Вітаємо переможців з вдалим виступом на Всеукраїнській виставці-конкурсі ІТСМ та бажаємо успіхів та досягнення нових вершин!


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.