Увічнення пам’яті полеглих, популяризація їх подвигів на державному рівні є вкрай необхідним завданням як з морально-етичних міркувань, так і задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності, національно-патріотичного виховання.
З метою відзначення у 2021 році Дня Збройних Сил України, гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революції Гідності та російсько-української війни, Міністерство молоді та спорту України та Державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр» спільно з ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» проводить Всеукраїнську акцію «Вшануй», яка представлена фото презентаціями.
Крізь призму авторських фотографій французького фотографа українського походження Юрія Білака українські сім’ї розповідають історій своїх близьких – загиблих на війні з Росією.
Кожна сім’я обрала одну сімейну реліквію – річ, яка є найпам’ятнішим нагадуванням про загиблого: куртка, гітара, лицарські обладунки, книги. Ці родинні артефакти уособлюють своєрідне продовження відсутньої на фото людини.
Виставка покликана змінити ставлення суспільства до понять «герой», «жертва», «агресор» та переосмислити шанування героїв.
Чекаємо на перегляд виставки з 17 січня 2022 р. у Центральноукраїнськогму державному будинку художньої та технічної творчості за адресою: м. Кропивницький, вул. Вокзальна, 14


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.