Увічнення пам’яті полеглих, популяризація їх подвигів на державному рівні є вкрай необхідним завданням як з морально-етичних міркувань, так і задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності, національно-патріотичного виховання.
За підтримки Міністерства молоді та спорту України, Державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» спільно з ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», Центральноукраїнським державним будинком художньої та технічної, у рамках Всеукраїнської акції «Вшануй», у залах Музею мистецтв Кіровоградської обласної ради відбудеться фото виставка. Крізь призму авторських фотографій французького фотографа українського походження Юрія Білака українські сім’ї розповідають історій своїх близьких – загиблих на війні з Росією.
Кожна сім’я обрала одну сімейну реліквію – річ, яка є найпам’ятнішим нагадуванням про загиблого: куртка, гітара, лицарські обладунки, книги. Ці родинні артефакти уособлюють своєрідне продовження відсутньої на фото людини.
Виставка покликана змінити ставлення суспільства до понять «герой», «жертва», «агресор» та переосмислити шанування героїв.
Чекаємо на перегляд виставки з 17 лютого 2022 р. у Музеї мистецтв за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 60


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.