2 травня 2022 року відбувся щорічний обласний конкурс авторських творів учнівської та студентської молоді "Батл молодих поетів".
Конкурс проводиться з 2020 року за ініціативи Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості та підтримки ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області», управління молоді та спорту та департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА.
За цей час свої авторські твори мали можливість відкрити світу більше 100 молодих авторів серед учнівської та студентської молоді закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Кіровоградської області.
Саме цього воєнного року учасниками було представлено більше 30 авторських творів. Вражає глибина поезії молодих авторів, у якій розкривається вболівання за Україну, її героїчний народ, віра з Збройні сили України.
Вітаємо із заслуженою перемогою супер-фіналістів Конкурсу:
за зайняте перше місце – ПОВСТЯНУ Валерію Валеріївну, студентку Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського;
за зайняте друге місце – УДОД Яну Віталіївну, ученицю професійно-технічного училища №40 міста Новоукраїнка;
за зайняте третє місце – КРАМАРЕНКО Марію Юріївну, ученицю Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі.
Авторські твори фіналістів конкурсу будуть розміщені у збірці "Сузір'я молодих поетів". Ознайомитися зі збіркою можна на сайті Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості dbxtt.kr.ua у розділі Зірковий олімп.

 


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.