На базі Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості відбулась онлайн ЄвроАсамблея, яка об’єднала активну молодь та дорослих з різних регіонів України та країн Європи. Під час зустрічі обговорили проблеми, що пов’язані з євроінтеграцією України.
Під час заходу звучали вітання від Представництва ЄС в Україні, від українців, які сьогодні перебувати в інших країнах Європи, представників органів влади, голів національних діаспор. Студенти та учні закладів освіти області та різних регіонів України та європейських країн презентували відеоролики про своє розуміння та ставлення до європейських цінностей, приймали участь у конкурсі на знання Європи. Під час ЄвроАсамблеі відбулись панельні дискусії, під час яких усі присутні обговорили проблеми, які існують на важкому шляху до членства в єдиній європейській країні.
Активну участь під час події демонстрували представники закладів освіти, громадські діячі та члени Євроклубів з Волинської, Дніпропетровської, Тернопільської, Одесської, Вінницької, Житомирської, Сумської та Кіровоградської областей. Наші друзі з Німеччини, Польщі та США.
В процесі зустрічі учасники обговорили та підтримали Звернення до Президента та Верховної ради про визначення єдиної з усією Європою дати проведення Дня Європи - 9 травня!
Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості
Молодіжний центр Кіровоградської області
Рада євроклубів Кіровоградщини
Euroquiz.org.ua
European Union in Ukraine
Центр розвитку національних культур "Єдина родина"
Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА
Управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності КОДА
Управління молоді та спорту КОДА
https://euroquiz.org.ua
Відео  

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.