Протягом 2021-2022 навчального року учнівська та студентська молодь Кіровоградської області мала можливість отримати знання, практичні навички, цінності щодо формування і розвитку важливих навичок ХХІ століття, а саме: емоційний інтелект, стресостійкість і гнучкість, комплексне вирішення проблем та ідеація, критичне мислення та аналіз, креативність, оригінальність та ініціативність, лідерство та соціальний вплив, вміння переконувати та вести переговори, навичка навчання впродовж життя.
Систематичні зустрічі відбувались онлайн та наживо у Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості. Кожна зустріч Teens Skills-up клубу була сфокусована на розвитку конкретної навички і молоді люди мали можливість її обговорити та отримати практичний досвід та поради. По завершенню кожної зустрічі клубу учасники заповнювали форму зворотного зв’язку, що дозволяло корегувати наступну зустріч, використовуючи сучасні інноваційні форми і методи навчання та спілкування.
Навчальний рік учасників Teens Skills-up клубу у Кропивницькому завершився отриманням Сертифікатів Програми Education USA в Україні.
Зустрічі відбувались за підтримки Програми Education USA в Україні.


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.