З0 травня 2022 року відбулась підсумкова зустріч системної роботи науково-методичних семінарів у Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості “Підсумки позашкільної роботи закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти за 2021-2022 навчальний рік ”.
Учасники семінару оцінили результати позашкільної роботи закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Кіровоградської області. Під час зустрічі презентували рейтинг закладів освіти за результатами участі у позашкільній діяльності за 2021-2022 навчальний рік. Директор Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості Олена Арутюнян звітуала про свіою роботу та діяльність закладу освіти, розповіла про цікаві та різноманітні заходи, які були організовані та проведені для учнівської та студентської молоді області, різних регіонів України. Під час семінару усі присутні мали змогу обговорити, надати пропозиції та обрати найбільш важливі питання науково-методичної допомоги та обговорили нагальні питання щодо позашкільної діяльності з вихованцями.
Під час реалізації загальнообласного проєкту " Літо 2022: разом до Перемоги" освітяни з усієї області готуються провести величезну кількість різноманітних заходів. В них братимуть активну участь учнівська та студентська молодь і діти, з числа вимушено переселених осіб, тих регіонів, де тривають бойові дії. Усіх учасників проєкту чекає безліч цікавих креативних заходів за національно-патріотичними, еколого-натуралістичними, художньо-естетичними, фізкультурно-спортивними, науково-технічними, туристсько-краєзнавчими та гуманітарними напрямами.
У підсумку семінару учасники домовилися провести спільні події, які об’єднають усіх учасників освітнього процесу і наближатимуть перемогу України.


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.