Щиро, відверто та цікаво пройшов день у Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості. Навіть дощова погода не змогла зашкодити дітям, молоді з-поміж ВПО та гуртківцям ЦД БХТТ отримати масу задоволень та знайти психологічну підтримку.
Завдяки психологиням з проекту People in need молодь прийняла участь в арт-терапевтичній зустрічі, головна мета якої - познайомитися з власними емоціями та відобразити їх у творчості. Діти із задоволенням ліпили, малювали та гралися, і, одночасно, заспокоювалися. Адже саме психологічна підтримка тим, хто приїхав з-під обстрілів дуже важлива.
Для батьків дітей провели сеанс тілесно-орієнтованої терапії , яка допомогла зняти тривожність та напруження.
А самі маленькі гралися у настильні та розвиваючі ігри, будували фортецю та малювали. В цьому їм щиро та завзято допомагали волонтери Молодіжний центр Кіровоградської області ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області».
І наша традиція – чаювання злавашем та варенням, за підтримки Тігран Хачатрян та Шаген Гезумян, дозволила всім учасникам поділитися радістю та обговорити найцікавіші події дня.
А ми нагадуємо: до нас можнаприходити кожного понеділка, середи та п’ятниці з 11:00.
Веселі та цікаві події відбудуться за будь-якої погоди!
Дякуємо за підтримку Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА


 

 

 

 

 


Наші партнери