Завзято, весело та плідно пройшла сьогоднішня зустріч у Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості. Вітер та дрібний дощик не завадили молоді з-поміж ВПО та гуртківцям ЦД БХТТ займатися творчістю та інтелектуальними іграми.
Молодша група навчалася 3-D аплікації з кольорового паперу. Це завжди цікаве та пізнавальне заняття дітей та молоді. Для створення об’ємних аплікацій з паперу потрібно було не багато: кольоровий картон, кольоровий папір, клей та креативні ідеї. Цього разу малеча вчилася робити морозиво. Незвичайне 3-D морозиво «ну, дуже схоже на справжнє» - переконували всіх маленькі майстри.
А наші гутрків ці та молодь з-поміж ВПО старшого віку гралися в «Поле чудес» та інші різноманітні інтелектуальні ігри.
Під чутким доглядом волонтерів Молодіжний центр Кіровоградської області ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» відбулись цікавезні рухливі ігри.
І традиційне чаювання з лавашем та варенням, за підтримки партнерів закладу - Тігран Хачатрян Тіграна Хачатряна та Шаген ГезумянШагена Гезумяна, забезпечило поновлення витрачених сил всім учасникам та дозволило поділитися отриманим досвідом та обговорити найцікавіші події дня.
А ми нагадуємо: до нас можна приходити кожного понеділка, середи та п’ятниці з 11:00.
Веселі та цікаві події відбудуться за будь-якої погоди та для всіх бажаючих!
Приходьте – не пожалкуєте!
Дякуємо за підтримку Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА Фонд "Професійний розвиток Харкова" UNICEF Ukraine


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.