Пізнавально, цікаво та корисно - саме такими словами є характерний сьогоднішній день у Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості. Усім дітям, молоді з-поміж ВПО та гуртківцям ЦД БХТТ вдалося отримати масу задоволень та знайти необхідну психологічну підтримку.
Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості продовжує плідну співпрацю з психологами з проекту People in need. І сьогодні молодь, під керівництвом психологінь проекту, пройшла курс корекційної арт-терапії. Головним завданням цієї зустрічі було не тільки розслабитися, але і позбутися комплексів, розібратися у внутрішньому «Я», поліпшити настрій, знайти гармонію з навколишнім світом. Діти із задоволенням займалися творчістю та, одночасно, заспокоювалися. Адже наразі, саме така допомога тим, хто приїхав з-під обстрілів дуже потрібна.
Батьки дітей прийняли участь у черговому сеансі тілесно-орієнтованої терапії, яка має значний цілющий потенціал і використовується як дієва форма психологічної допомоги.
А найменші наші малювали свої фантазії та гралися у рухливі та розважальні ігри. В цьому їм щиро та завзято допомагали волонтери Молодіжний центр Кіровоградської області ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області».
Продовжуючи традицію чаювання з лавашем та варенням, (за що знов таки дякуємо Тігран Хачатрян Тігран Хачатрян та Шаген Гезумян Шаген Гезумян), учасники усіх заходів зібралися разом та обговорили всі пригоди та веселощі сьогодення.
А ми нагадуємо: чекаємо вас та ваших дітей кожного понеділка, середи та п’ятниці з 11:00.
Веселі та цікаві події - гарантуємо!
Дякуємо за підтримку Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА Фонд "Професійний розвиток Харкова" UNICEF Ukraine


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.