Весело, активно та завзято пройшов «Танцювальний Бум» для дітей та молоді з –поміж вимушено переміщених осіб та гуртківців Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості
Волонтери зі Школа БрейкДанса "Mix of Steps" Кропивницкий-Кировоград Школа Брейк Данса "Мix of Steps" навчали усіх бажаючих основним рухам та цікавим елементам сучасних танців. Діти з радістю повторювали навіть складні рухи. Наші друзі та партнери зі школи Брейк Данса "Мix of Steps" пообіцяли ще не раз зустрітися із нашими вихованцями.
Не обійшлося і без рухливих та розвивальних ігр за підтримки Молодіжний центр Кіровоградської області.
А батькі дітей, яки вимушені переселитися до Кропивницького знову отримали психологічну підтримку від проєкту People in need.
Традиційне чаювання відбулося в очікуванні наступних зустрічей. Ми чекаємо вас та ваших дітей кожного понеділка, середи та п’ятниці з 11:00.
Веселі та цікаві події - гарантуємо!
Дякуємо за підтримку Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА Фонд "Професійний розвиток Харкова" Фонд "Професійний розвиток Харкова" UNICEF Ukraine UNICEF Ukraine
Разом – до Перемоги!


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.