Пізнавально, спортивно та казково промайнув сьогодні день у Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості Центральноукраїнському державному будинку художньої та технічної творчості. Діти та молодь з–поміж вимушено переміщених осіб разом із гуртківцями ЦД БХТТ разом із соціальним педагогом - психологом Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі малювали, гралися та розважалися. Погода внесла свої корективи, але ніхто не вважав на це!
Для старшої групи соціальний психолог з Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівля проводила тренінг з елементами ігрової терапії «Пізнай себе».
Молодша група разом із педагогічними працівниками ЦД БХТТ та волонтерами Молодіжний центр Кіровоградської області ГО «Молодіжний центр Кіровоградської області» розмальовували загадкові розмальовки та будували фортеці з кубиків.
Для батьків, які виявили бажання, психологиня з проекту People in need, провела заняття з арт-терапії.
І на завершення - рухливі ігри для всіх та традиційне чаювання зі смаколиками.
А наступні цікавезні зустрічі відбудуться за розкладом: понеділок, середа та п’ятниця з 11:00 не залежно від погоди!
Дякуємо нашим партнерам: Молодіжний центр Кіровоградської областіМолодіжний центр Кіровоградської області, Фонд "Професійний розвиток Харкова", Кропивницький ліцей сфери послуг і торгівля, Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need) та #Департамент_освіти_і_науки_Кіровоградської_ОДА #ЦДБХТТ
#Разом_до_Перемоги


 

 

 

 

 


Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.