Радісно та завзято пройшов черговий «Танцювальний Бум» для дітей і молоді з –поміж вимушено переміщених осіб та гуртківців Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.
Наші друзі зі Школи Брейк Данса "Мix of Steps" вчили креативні рухи та знайомили усіх бажаючих з елементами нижнього брейку. Інноваційна танцювальна зустріч з керівником школи Брейк Данса "Мix of Steps" не залишила нікого байдужим і буде мати продовження. А енергію та веселощі наших вихованців згуртували рухливі та розвивальні ігри.
Планування наступних зустрічей відбувалось жваво та плідно під час традиційного чаювання зі смаколиками. А ми, як завжди, чекаємо вас кожного понеділка, середи та п’ятниці з 11:00.
Дякуємо за підтримку Департамент освіти і науки Кіровоградської ОДА Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА, Школа Брейк Данса и Хип - Хопа "Mix of Steps" Кропивницкий-Кировоград Молодіжний центр Кіровоградської області Фонд "Професійний розвиток Харкова" UNICEF Ukraine
Разом_до_Перемоги


 

 

 

 

 


Наші партнери