Українська молодь вражає!
12 серпня 2022 року відзначається Міжнародний день молоді.
Цьогорічне свято особливе для української молоді - ми вперше відзначаємо цей день спільно з молоддю країн світу!
молодь та діти з-поміж ВПО та молоді родини мали можливість написати “Листа для наших захисників”, прийняти активну участь у Майстер-класах “Hande-made: Молодь рулить”, “Мапа України”, отримати навички під час майстер-класів “Українська красуня”, ділитися своїми знаннями під час вікторини “Добрий день! Ми з України”, придбати прикраси та “Солодку вату”, випробувати власну вдачу у безпрограшній лотереї “Перемога за нами”, демонструвати власну активність у “Міні-диско” та власну творчість у “Вільний мікрофон”, зробити чудові кадри у фотозонах.
Під час святкування молодь мала можливість підтримати ЗСУ донатом. Зібрані кошти було передано команді "Кроп:хаб" на укомплектування та допомогу нашим військовим.
Дякуємо волонтерам Молодіжного центру Кіровоградської області за допомогу в організації заходу та нагадуємо: кожного понеділка, середи та п’ятниці з 11:00 у приміщенні та на території Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості на дітей та підлітків чекають цікаві та різноманітні події.


 

 

 

 

 


Наші партнери