Продуктивно промайнули три дні базового тренінгу програми «Молодіжний працівник» у Кропивницькому, який створив команду молодіжних працівників, які готові рухати молодіжну роботу в області та творити молодіжну політику Кіровоградщини!
Під час тренінгу учасники покращили свої знання та навички з тем: Молодіжна політика в Україні, цілі і задачі молодіжної роботи, європейський підхід до молодіжної політиці, міжсекторний підхід у молодіжній політиці, хто працює з молоддю, молодіжна робота в громаді, участь молоді, молодіжний працівник, компетенції молодіжного працівника, напрями діяльності молодіжного працівника.
Найбільш дієвими та ефективними напрямами роботи активні молодіжні працівники вважають дискусії, тренінги, розробка спільних проектів, тематичні зустрічі, креативні заходи, інформаційні кампанії, перегляд та обговорення фільмів, які пропонує, ініціює та реалізовує молодь.
Тренінг організовано управлінням освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА за підтримки Міністерства молоді та спорту, державного інституту сімейної та молодіжної політики, ПРООН в Україні, ЦД БХТТ, Молодіжного центру Кіровоградської області.

 

 

 


 

 

 

 

 


Наші партнери