30 січня 2023 року відбувся підсумок обласного національно-патріотичного конкурсу серед учнівської та студентської молоді до Дня Соборності України та Дня пам'яті героїв Крут!

Понад 30 учасників та учасниць презентували у конкурсних роботах своїх видатних земляків, які зробили визначний внесок у розвиток української державності у період від Української революції до сьогодні,зокрема, висвітлено життя та діяльність таких історичних постатей Кіровоградщини як Володимир Винниченко, Євген Маланюка, Семен Могила, Юрій Коваленко та інші.
Важливо, що молодь закладів освіти Кіровоградської області має глибокі знання історії рідного краю, розуміння необхідності збереження та шанобливого ставлення до історичної спадщини своїх предків.
 Рішенням журі Конкурсу нагороджується:
- За зайняте ПЕРШЕ місце – Горшкова Валерія, студентка Олександрійського фахового педагогічного коледжу імені В. Сухомлинського
- За зайняте ДРУГЕ місце - Команда "Об'єднані та незалежні" Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського 
- За зайняте ТРЕТЄ місце - Ткаченко Ілона, учениця Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі 
- За зайняте ТРЕТЄ місце - Горячко Вікторія, ученицю Ганнівської філії комунального закладу "Боківський  ліцей Гурівської сільської ради".
Вітаємо переможців!

 


 

 

 

 

 


Наші партнери