Крутезний тренінг відбувся у п'ятницю 3 лютого 2023 року в ЦДБХТТ з фіналістами конкурсу "Кращий керівник гуртка 2023"
Новітні форми позашкільної роботи, застосування фішок та лайфхаків в соціальних мережах, створення якісних контентів...і головне упаковка власного бренду кожного керівника.
Повсякденне користування соціальними мережами розглянули в професійному ракурсі, вивчили можливості застосунків в новому форматі, з метою покращення комунікації в умовах роботи в позашкільній освіті.
Проведення подібних тренінгів наближає педагогічних працівників до сучасного сприйняття молодіжного простору та нових освітніх трендів. Пошук цільової аудиторії в соціальних мережах дозволяє без зайвих зусиль забезпечити повноцінний набір до гуртків та клубних формувань.
Я-бренд!!! - це нове кредо сучасних керівників гуртків.
Отримали багато позитивних відгуків за проведену роботу. І сьогодні проводити обласний конкурс в форматі онлайн на високому рівні стає набагато легше, коли фахівці володіють сучасними інструментами соціальних комунікацій.
Позашкільна освіта швидко крокує вперед. Розвиток і удосконалення метамоделі сучасного керівника гуртка - завдання  методичної допомоги, яку регулярно надають працівники ЦДБХТТ педагогічним працівникам професійних (професіно-технічних) і фахових передвищих закладів освіти нашої області .
Тепер лише перемагати!


 

 

 

 

 


Наші партнери