День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.
У четвер, 21 листопада, вихованці та співробітники ЦД БХТТ прийняли участь у вшануванні пам'яті загиблих євромайданівців. Цього дня урочистості розпочалися з покладання квітів до меморіальної дошки загиблому під час Революції Гідності, нашому співвітчизнику Віктору Чміленку та до імпровізованого пам'ятного знака Героям Небесної Сотні на площі Героїв Майдану.
Після покладання квітів, на центральній площі розпочався мітинг. Перед присутніми виступили чиновники й учасники Революції Гідності та Помаранчевої революції, а також кропивничанка Наталія Шевченко, під акомпанемент фортепіано у виконанні Ольги Терещенко, заспівала “Червону руту” – пісню, що стала символом кіровоградського майдану. А вихованець ЦД БХТТ Даниїл Агзамов прочитав вірш присвячений Небесній сотні.

  


 

 

 

 

 


Наші партнери