24 вересня 2019 року в приміщенні Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості семінар-практикум об’єднав з усієї Кіровоградської області заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти І-ІІ рівня акредитації та керівників гуртків позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти І-ІІ рівня за різними напрямами роботи.
Учасників семінару привітала заступниця начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Шатна Лідія Францівна та головний спеціаліст управління освіти міської ради міста Кропивницького Журавльова Ольга В'ячеславівна .
Під час семінару учасники мали можливість ознайомитись з Новою концепцією розвитку сучасної освіти, комплексною програмою, освітніми платформи роботи ЦД БХТТ та планом проведення очно – заочних заходів на 2019 – 2020 навчальний рік.
Презентація інформаційної компанії «Щеплення безпеки» від представників ГО «Молодих освітян ‘’ДієVO’» не залишили нікого байдужим та продовжились в обговорені участі молоді через активну дію учнівського самоврядування у співпраці з громадськими організаціями, Прес – Клубом Реформ та Корпусом Миру США в Україні. Новим напрямом роботи педагоги визначили для себе використання чат – ботів в освітньому просторі, які презентувала Вікторія Талашкевич.
Практична частина семінару стала дієвим продовженням семінару та відбувалась у різних напрямах: робота обласних методичних об’єднань - гуманітарного, художньо-естетичного, технічного, вокально-інструментального, військово-патріотичного виховання та декоративно-ужиткового мистецтва. Для заступників директорів з виховної роботи, проведено тренінг -інтенсив у форматі «Світове кафе» на тему: «Проблеми чи потреби: що зараз хвилює молодь?». Результатом стала коротка презентація та шляхи розв’язання проблем, а також засоби задоволення потреб молоді.
Нова корисна інформація та обмін досвідом стали початком нової хвилі педагогічної діяльності.

Презентація семінару

 


 

 

 

 

 


Наші партнери