Дата заснування: жовтень 2009 року.

Вік/кількість вихованців: 12 – 21 років.

Профіль: активне пропагування ідеї європейської та світової єдності, активної громадянської позиції у місцевому середовищі.

Короткий опис діяльності:

сприяння загальному усвідомленню необхідності взаємної толерантності та поваги у громадських відносинах, а також потреби в міжнародній співпраці;
формування європейської свідомості та європейських цінностей серед молоді;
підготовка молоді до життя та праці в світі та об’єднаній Європі;
сприяння розширенню культурних, наукових та інших зв’язків між Україною і країнами Європейського союзу (ЄС);
накопичення та поширення інформації про ЄС, країн Європи;
організація зустрічей, доповідей, перегляду фільмів, вистав та конкурсів на теми, пов’язані з Європою та європейською і євроатлантичною інтеграцією, а також активна участь у подібних заходах;
опрацювання і публікація власних матеріалів та інформації;
співпраця з іншими організаціями, які мають цілі, спільні з цілями Клубу.
Керівник клубу:


Арутюнян Олена Сергіївна – Директор ЦД БХТТ,  голова Ради євроклубів Кіровоградщини

Визначні події:
Організація і проведення регіонального проекту «Європа без кордонів», «Демократична школа», «Почни творить добро», «Толерантність як обличчя сучасного світу», етапу Міжнародного конкурсу «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ», організація роботи Ради євроклубів м. Кропивницького й області, робота з європейської та євроатлантичної тематики з колективами міста, області, країни та зарубіжжя, участь у семінарах, тренінгах, міжнародних зустрічах.
Члени Євроклубів постійно беруть активну участь у Конгресах УАЄС навчально-інформаційних тематичних тренінгах, виступають під час проведення Міжнародних семінарів, на заходах, організовують та проводять тренінги за програмою «Рівний-Рівному», «А21», «Альтернатива В», «Діалог у дії», «Docudays UA», «School For Democracy», «Інша освіта», «Центр інформації про права людини», «Толерантність і повага прав людини», «Молодіжний працівник».

Девіз колективу: «Час настав – майбутнє за нами!»

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Наші партнери