- ТИМЧІЙ Ксенія, вихованка «Знам’янського професійного ліцею», назва малюнку «Повернись обличчям до природи»;
- НАБУХОТНЯ Марія, вихованка Професійно-технічного училища №16 м. Мала Виска, назва роботи «Збереження морських екосистем»;
- РОСКОТ Діана, вихованка Кропивницького вищого професійного училища, назва малюнку «Шлях до Європи»;
ПЕРЕМОЖЦІ обласного відкритого конкурсу молодіжної творчості «Єдина родина в центрі України» (18 листопада 2021 р.)
1. У номінації «Національна кухня» нагороджуються:
- за І місце - МУРЗІН Іван Романович, вихованець Кропивницького коледжу харчування та торгівлі за португальську страву “Національна кухня” ;
- за ІІ місце - РУБАН Катерина Олександрівна, вихованка Олександрійського професійного ліцею за нідерландську страву “Кібелін” ;
- за ІІІ місце - ПАСТЕРНАК Маргарита Леонідівна та ГЕЙНІХ Інна Валентинівна, вихованки професійно-технічного училища №40 М.Новоукраїнка за угорську страву “Лангош” ;
2. У номінації «Народна пісня» нагороджуються:
- за І місце - ДУШКЕВИЧ Максим Дмитрович, вихованець Регіонального центру професійної освіти ім. Єгорова за грецьку пісню “Savvato”;
- за ІІ місце - вокальний колектив “КОЛОРИТ” Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі за німецьку пісню “Народна пісня”;
-за ІІІ місце - АСЛАНЯН Анаїд Самвелівна, вихованка Піщанобрідського професійного аграрного ліцею за азербайджанську пісню “Чіп, Чіп, мої курчата” ;
3. У номінації «Народний танець» нагороджуються:
- за І місце - танцювальний колектив “FLYING” Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі за номер німецький “Народний танець”;
- за ІІ місце - ОДАРИЧ Станіслав Романович, СКУРАТОВСЬКИЙ Богдан Олександрович, ЧУМАК Крістіна Олегівна, ЛИМАР Дар’я Юріївна, вихованці Олександрійського професійного аграрного ліцею за танок “Австрійський селянський танець”;
- за ІІІ місце - колектив «ВОЛОДГРАЙ» Гайворонського політехнічного коледжу за чеський танець «Чеська полька» .
4. У номінації «Поезія народів світу» нагороджуються:
- за І місце КОРОЛЬ Андрій Едуардович, вихованець Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського за корейську поезію “Мун чон хі” (Самотність);
- за ІІ місце - ОЗЕРАЙЧУК Вікторія Олександрівна, вихованка Долинського відділення професійно-технічного училища №36 смт.Новгородка за французьку поезія;
- за ІІІ місце - ЗАБОЛОТНЯ Вікторія Василівна, вихованка відокремленого структурного підрозділу професійно-технічного училища № 16 смт. Олександрівка за виконання японської поезії;
5. У номінації «Міні спектакль»:
- за перемогу нагороджується МУШКА Вікторія Олександрівна, вихованка професійно-технічного училища №32 м.Бобринець з номером “Контрольна робота з математики”.
ПЕРЕМОЖЦІ обласного відкритого творчого конкурсу учнівської та студентської молоді до Міжнародного дня толерантності (18 листопада 2021 р.)
1. У номінації «Постер для соціальних мереж «Міжкультурний діалог в основі миру»:
- за І місце - СТЕПАНОВ Сергій Володимирович, вихованець Кіровоградського медичного фахового коледжу ім Мухіна за постер “Діалог. А ти готовий заговорити зі світом?”;
- за ІІ місце - ХИЖНЯК Олександр Олександрович, ВАСИЛЕГА Максим Андрійович, вихованці професійно-технічного училища №16 м. Мала Виска за постер “Міжкультурний діалог в основі миру”;
- за ІІІ місце - ЗАЇЦЬ Анастасія Іванівна, БОЛЬШАКОВА Вікторія Русланівна, ПОЛІЇТ Олена Борисівна, вихованки Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі за постер “Соціальний анонім”.
2. У номінації «Соціальний відеоролик «Толерантність як основа сучасного світу»:
- за зайняте І місце - ГРУПА ІІ-191 Гайворонського політехнічного коледжу за роботу “Ми- всі різні, ми-всі рівні!”;
- за зайняте ІІ місце - СТОРОЖУК Олена Юріївна, керівник гуртка професійно-технічного училища №30 с. Торговиця за відеоролик “Толерантність, як основа сучасного світу”;
- за зайняте ІІІ місце - БЕВЗЮК Аріна Ігорівна, вихованка Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі за відеоролик “Право людини - бути”.

 


 

 

 

 

 

Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.