ПЕРЕМОЖЦІ
1. У номінації «Національна кухня» нагороджуються:
- за І місце - МУРЗІН Іван Романович, вихованець Кропивницького коледжу харчування та торгівлі за португальську страву “Національна кухня” ;
- за ІІ місце - РУБАН Катерина Олександрівна, вихованка Олександрійського професійного ліцею за нідерландську страву “Кібелін” ;
- за ІІІ місце - ПАСТЕРНАК Маргарита Леонідівна та ГЕЙНІХ Інна Валентинівна, вихованки професійно-технічного училища №40 М.Новоукраїнка за угорську страву “Лангош” ;
2. У номінації «Народна пісня» нагороджуються:
- за І місце - ДУШКЕВИЧ Максим Дмитрович, вихованець Регіонального центру професійної освіти ім. Єгорова за грецьку пісню “Savvato”;
- за ІІ місце - вокальний колектив “КОЛОРИТ” Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі за німецьку пісню “Народна пісня”;
-за ІІІ місце - АСЛАНЯН Анаїд Самвелівна, вихованка Піщанобрідського професійного аграрного ліцею за азербайджанську пісню “Чіп, Чіп, мої курчата” ;
3. У номінації «Народний танець» нагороджуються:
- за І місце - танцювальний колектив “FLYING” Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі за номер німецький “Народний танець”;
- за ІІ місце - ОДАРИЧ Станіслав Романович, СКУРАТОВСЬКИЙ Богдан Олександрович, ЧУМАК Крістіна Олегівна, ЛИМАР Дар’я Юріївна, вихованці Олександрійського професійного аграрного ліцею за танок “Австрійський селянський танець”;
- за ІІІ місце - колектив «ВОЛОДГРАЙ» Гайворонського політехнічного коледжу за чеський танець «Чеська полька» .
4. У номінації «Поезія народів світу» нагороджуються:
- за І місце КОРОЛЬ Андрій Едуардович, вихованець Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського за корейську поезію “Мун чон хі” (Самотність);
- за ІІ місце - ОЗЕРАЙЧУК Вікторія Олександрівна, вихованка Долинського відділення професійно-технічного училища №36 смт.Новгородка за французьку поезія;
- за ІІІ місце - ЗАБОЛОТНЯ Вікторія Василівна, вихованка відокремленого структурного підрозділу професійно-технічного училища № 16 смт. Олександрівка за виконання японської поезії;
5. У номінації «Міні спектакль»:
- за перемогу нагороджується МУШКА Вікторія Олександрівна, вихованка професійно-технічного училища №32 м.Бобринець з номером “Контрольна робота з математики”.


 

 

 

 

 

Наші партнери


 


 


Авторські права 2022 © ЦД БХТТ. Усі права захищені.