Яскраве завершення танцювального сезону! 

Вихованці гуртка «Хореографічний» Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості у співпраці з танцювальним колективом «Діамант» взяли участь у змаганнях, які стали чудовим підсумком насиченого та яскравого танцювального року.
Цей сезон був сповнений наполегливих тренувань, нових досягнень, хвилювань перед виступами та незабутніх емоцій. Кожен вихід на паркет став ще одним кроком до майстерності, впевненості та нових перемог.
Щиро вітаємо наших юних танцівників та дякуємо керівниці гуртка Олені Гавриловій  за професіоналізм, натхнення та любов до своєї справи!
Бажаємо всім гарного відпочинку, нових сил і ще більше яскравих перемог у наступному танцювальному сезоні! 

#Центральноукраїнський_державний_будинок_художньої_та_технічної_творчості
#Молодіжний_центр_Кіровоградської_області
#Діамант


 

 

 

 

 

Наші партнери